Ümraniye 2.EL Eşya Alanlar

Fotoğraf Gönderin

Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını Whatsapp üzerinden 0532 456 17 34 nolu iletişim hattımıza gönderiniz. Dilerseniz canlı destek, tıkla teklif al, e-posta gibi iletişim seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

İnceleme Aşaması

Göndermiş olduğunuz eşyaların fotoğrafları uzman ekspertiz ekibimiz tarafından incelenir ve eşyalarınız hakkında gerekli bilgiler toplanır. Örn: Koltuklar da sigara yanığı varmı. Beyaz eşyalar da pas çürük vb. bir sorun varmı.

Fiyatlandırma ve Anlaşma

Resim üzerinden yaptığımız ekpertiz sonucu sizlere eşyalarınız için fiyat teklifi sunarız. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda anlaşma yapılır. Eşyalarınızın alınacağı tarih ve ortalama saat belirlenir. Sizin uygun olduğunuz gün ve saat için program yapılır...

Ödeme ve Nakliye

Uzman eksper ve taşıma ekibimiz anlaşma gününde sizi ziyaret eder. Eşyalar yerinde incelendikten sonra, anlaşma harici eşyalarınızda herhangi bir problem olmaması durumunda ödemenizi kapıda nakit yapar ve taşıma işlemine başlanır.

Ümraniye 2.EL Eşya Alan Yerler

Ümraniye ikinci el mobilya alanlar

Ümraniye 2.EL Mobilya Alım Satım

Ümraniye ve çevresinde kullanılmış 2.el mobilyalarınızı satmak çok kolay. Tek yapmanız gerek satmayı düşündüğünüz kullanılmış mobilyalarınızın resimlerini whatsapp üzerinden iletişim numaralarımıza göndermek. Koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, çekyat grubu, köşe koltuk vb. ürünlerinizi kapınızdan nakit alıyoruz. Not: Sigara yanığı, çıkmayacak leke, yırtık, kırık vb. durumdaki mobilyaları almıyoruz.

Ümraniye ikinci el beyaz eşya alan yerler

Ümraniye 2.EL Beyaz Eşya Alınır

Satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşyalarınız, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın vb. çalışmasında herhangi bir problem, arıza, pas çürük gibi sorunları yok ise bizlere whatsapp üzerinden ulaşmanız yeterli. Beyaz eşyalarınızı kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Not: 5 yılı aşmış ve arızalı, sorunlu beyaz eşya kesinlikle almıyoruz.

Ümraniye ikinci el tv alan yerler

Ümraniye 2.EL Led Tv Alınır

Artık teknoloji devrinde yaşıyoruz ve led tv ler lüks olmaktan çıkmış durumda. Sizde eski model led tv lerinizi bizlere satabilir ve yeni bir model almak için bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz led tv nizin resmini ve arkasında bulunan model numarasının yazılı olduğu barkod u whatsapp hattımızdan göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Not: Arızalı ve pixel sorunlu tv alımı yapmıyoruz.

Ümraniye klasik mobilya alanlar

Ümraniye Klasik Mobilya Alınır

Klasik oymalı eski mobilyalarınızı değerlendirmek için en doğru adrestesiniz. Klasik mobilya da beklentiler çok yüksek olur ancak her klasik oymalı mobilya düşünüldüğü gibi bir para yapmamaktadır. Klasik oymalı koltuk takımı, klasik oymalı yatak odası, klasik oymalı yemek odası ve aksesuarlarınız için bizleri çekinmeden arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ümraniye ikinci el laptop bilgisayar alanlar

Ümraniye 2.EL Bilgisayar Alınır

İkinci el kullanılmış masaüstü bilgisayar, laptop, macbook pc, tablet lerinizi kapınızdan nakit alıyoruz. 2.el bilgisayarınızı satmak için bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp bilgisayarın resmini ve özelliklerini göndermeniz durumunda 5 dk için fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyatta anlaşma durumunda adresinizden nakit alıyoruz. Not: i3 işlemci altında cihaz alımımız yoktur..

Ümraniye ikinci el klima alanlar

Ümraniye 2.EL Klima Alınır

Kullanılmış ve ikinci el duvar tipi, salon tipi, inverter klimalarınızı adresinizden nakit alıyoruz. Satmak istediğiniz klimanızın önden bir resmini ve yan tarafında bulunan barkod etiketini whatsapp üzerinden göndermeniz yeterlidir. Klimalarınızın söküm işlemini kendi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Not: Arızalı, sorunlu klima alımı yapmıyoruz.